Wieczór wigilijny w MDK

gru 20, 2023 | Aktualności, Fotogaleria

Wieczór wigilijny z jasełkami w tle, który odbył się 20 grudnia 2023 roku w Młodzieżowy Domu Kultury, był pełen radości i świątecznego nastroju. Młodzi artyści zachwycili publiczność swoimi występami jak i profesjonalizmem, tworząc niezapomnianą atmosferę świąt. Grupa rytmiczna zaprezentowała inscenizację ,,Dzielne Elfiki”, po której nastąpił taniec „Śnieżynek” i „Jasełka na wesoło” przygotowane przez wychowanków zajęć teatralno- tanecznych pod wodzą pani Kamili Wagi. Wieczór uświetniły kolędy zaprezentowane  przez Zespół „Rozśpiewane serca” przygotowany przez panią Katarzynę Będę. Dzięki zaangażowaniu uczestników i wspaniałej oprawie artystycznej  uroczystość stanowiła doskonałe preludium do zbliżającej się Wigilii Bożego Narodzenia.
Spotkanie było także pretekstem do wręczenia nagród i wyróżnień w „Rodzinnym konkursie na ozdobę bożonarodzeniową” oraz okazją do złożenia przez Dyrekcję, Radę Rodziców i Samorząd Wychowanków MDK życzeń świątecznych wszystkim zebranym. Gościem honorowym był o. Andrzej Zalewski – proboszcz  Parafii Rzymskokatolickiej pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie oraz gwardian Klasztoru Franciszkanów w Zamościu, którego życzenia  i błogosławieństwo dodało wydarzeniu duchowego wymiaru.
Spotkanie wigilijne nie tylko celebrowało święta, lecz także integrowało społeczność, tworząc niezapomniane chwile w duchu wspólnoty.

Dziękujemy i do siego roku.