Praca Samorządu Wychowanków MDK doceniona…

lis 6, 2023 | Aktualności

Samorząd Wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu pod opieką Pani Ali Bochniak działa bardzo prężnie wspierając ważne, ogólnopolskie inicjatywy społeczne i patriotyczne.

Nasze zaangażowanie zostało zauważone i docenione. Bardzo jest nam z tego powodu miło, a podziękowaniami jakie do nas ostatnio dotarły pragniemy podzielić się ze wszystkimi przyjaciółmi zamojskiego MDK.

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękujemy za udział w akcji „Szkoła pamięta”. Miło nam poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział ponad 11 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. Cieszymy się, że 1,6 mln uczniów i 161 tys. nauczycieli okazało troskę i wrażliwość na potrzebę pielęgnowania pamięci o naszych bohaterach, szczególnie tych związanych z historią danego miejsca i regionu.  

W załączeniu przekazujemy pamiątkowy dyplom.

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem podsumowującym akcję. Znajdą go Państwo na naszej stronie internetowej.  

Z wyrazami szacunku

Biuro Ministra
Ministerstwo Edukacji i Nauki 

Szanowni Państwo, 

Zakończyliśmy właśnie zbieranie sprawozdań od uczestników VI Edycji akcji #SprzątamyDlaPolski i z ogromną wdzięcznością chcielibyśmy powiedzieć 308 334 razy „dziękujemy!” – każdemu z uczestników naszej prośrodowiskowej inicjatywy z osobna. Jesienna pogoda nie była wystarczającą przeszkodą, aby nasza ogromna drużyna eko-patriotów wyruszyła 4 października w celu uczynienia naszego środowiska bardziej przyjaznym. Wydarzenie odbyło się w 3875 lokalizacjach w Polsce – na terenie wszystkich 16 województw.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim z Państwa za udział w naszym wydarzeniu i przypominamy, że kolejna, VII edycja #SprzątamyDlaPolski odbędzie się w piątek 22 kwietnia 2024 roku – w międzynarodowym Dniu Ziemi. Już teraz mogą Państwo zgłosić chęć udziału w akcji poprzez wydarzenie na Facebooku.

Pozdrawiamy serdecznie

 Zespół organizacyjny Fundacji Sprzątamy Dla Polski

 

Skip to content