Zdjęcie roku – Kategoria – Młodzież

paź 11, 2023 | Galeria POZYTYW

Konkurs „Zdjęcie Roku” był skierowany do wszystkich fotografujących. Odbywał się w dwóch kategoriach: młodzieży i dorosłych.
Na konkurs wpłynęło 96 zgłoszeń, co w sumie dało 252 fotografie. W tym spełniających kryteria regulaminowe w kategorii młodzieży – 37 fotografii i dorosłych – 198 fotografii.
Jury konkursu w składzie: Andrzej Pogudz – przewodniczący Jury, fotograf, prezes Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, Dariusz Łukasik – członek Jury, artysta plastyk, pracownik Zamojskiego Domu Kultury, Wojciech Kapuściński – członek Jury, fotograf, wiceprezes Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, kurator Galerii Fotografii Ratusz, Piotr Komajda – członek Jury, fotograf, członek zarządu Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, Agata Jaworska-Pogudz – członek Jury, fotograf, plastyk o specjalności techniki graficzne, architekt; po zapoznaniu się z pracami zgłoszonymi na konkurs „Zdjęcie Roku, postanawiło, że:
-tytuł Zdjęcie Roku w kategorii„Młodzież otrzymał Błażej Kondrat za pracę, Pejzaż”,
– równorzędne wyróżnienia w kategorii,,Młodzież otrzymali:
Magdalena Krawczuk za pracę, Wioska Grzybków”, Julia Jachymek za pracę,Martwa natura 3″, Tymon Dytry za pracę,,Oko”
Przewodniczący Jury Andrzej Pogudz postanowił przyznać specjalne wyróżnienie Prezesa ZTF, które otrzymuje Bartłomiej Matuszak za pracę „Międzyświaty”.

Skip to content