Zatańczyliśmy w słusznej sprawie…

paź 1, 2023 | Aktualności, Fotogaleria

W sobotę 30 września w Galerii Twierdza podsumowano akcję charytatywną „Kilometry dobra” zorganizowaną przez PSONI koło w Zamościu. Jest to stworzona w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna, jedyna, w której co roku mogą wziąć udział organizacje z całego świata. To kampania, która sprawia, że organizacje pozarządowe uzyskują pieniądze na realizację swoich celów, a także budują swoją sieć wsparcia i wzmacniają swoją sprawność.

Tegoroczna edycja ruszyła 15 marca 2023 roku, a zebrane środki służące poprawie komfortu edukacji i pracy podopiecznych ośrodka, przeznaczone zostały na remont budynku przy ulicy Orlicz- Dreszera w Zamościu. Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do uroczystego podsumowania tak ważnej akcji. Przecież nie mogło tam zabraknąć Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu reprezentowanego przez zespoły taneczne.

Na scenie zaprezentowały się: przygotowany przez Panią Annę Antoszczak Zespół Tańca Nowoczesnego „Raptis”, Zespół Taneczny 'Kornelki” pod wodzą Pani Ali Bochniak oraz najmłodszy – „FUNtastic” którego nauczycielem jest Pani Agata Zacharow.

Skip to content