Świętowaliśmy…

paź 14, 2023 | Aktualności, Fotogaleria

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć”-  
Janusz Korczak

Pod takim hasłem w naszej placówce odbyła się uroczystość Dnia Edukacji Narodowej, którą przygotował Samorząd Wychowanków wraz z opiekunem panią Alą Bochniak. Na scenie zaprezentowali się wychowankowie Zespołu Tańca Nowoczesnego ”Raptis”, którego nauczycielem jest pani Anna Antoszczak oraz najmłodsi tancerze Zespołu Tanecznego „Kornelki” prowadzonego przez panią Alę Bochniak. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowały Zofia Antosiuk i Anna Wiater, a uroczystość prowadzili Natalia Knap i Miłosz Duda-   przedstawiciele Samorządu Wychowanków. Wszyscy artyści, dzięki swoim umiejętnościom i zaangażowaniu, uświetnili ten dzień i sprawili dużo radości swoim nauczycielom i rodzicom.

Piękne życzenia dla nauczycieli i pracowników MDK złożyła Pani Katarzyna Pleskaczyńska, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu, Miłosz Duda, przewodniczący Samorządu Wychowanków oraz przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Sylwia Buczak- Antosiuk. Uroczystość była też okazją do wręczenia nauczycielom Nagród Dyrektora za wkład i zaangażowanie w pracę dydaktyczno-wychowawczą. Dekorację sceniczną wykonała Pani Wioletta Brzozowska, a fotorelację Pani Magdalena Majer.

Dziękujemy za życzliwe słowa i podziękowania za ogrom pracy wkładanej w  rozwijanie talentów naszych wychowankówAntosiuk

Skip to content