Wakacje z MDK

cze 12, 2023 | Aktualności

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu będzie organizował zajęcia dla dzieci i młodzieży w okresie ferii letnich tj. od 26 czerwca do 31 sierpnia 2023 roku.

Warunkiem udziału jest dokonanie wcześniejszego zapisu na zajęcia i wypełnienie karty kwalifikacyjnej/zgłoszenia. Na każde zajęcia obowiązuje osobny wniosek – brak karty powoduje brak możliwości udziału w zajęciach. Ilość miejsc w grupach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na zajęcia będą prowadzone od 12 czerwca 2023 r. do wyczerpania miejsc, wyłącznie w sekretariacie placówki.

Zgłoszenia na warsztaty będą prowadzone w cyklu dwutygodniowym – zapisu dokonujemy na 2 tygodnie  wybranych zajęć. W przypadku rezygnacji z zajęć, prosimy o taką informację. Prosimy również o punktualne przyprowadzanie i odbiór dzieci bezpośrednio po zakończonych zajęciach.

Oferta pod nazwą „Wakacje z MDK” zapewni młodszym i starszym bezpieczny i ciekawy wypoczynek na każdy dzień wakacji! Znajdą się wśród nich warsztaty na pogodę i niepogodę. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania oferty artystycznych działań, które na co dzień realizowane są w MDK Zamość. W naszej wakacyjnej ofercie znajdą się miedzy innymi zajęcia taneczne, plastyczne, wokalne, teatralne, szachowe, rytmiczne oraz fotograficzne, a także gry, zabawy, spotkania z ciekawymi ludźmi i wycieczki do interesujących miejsc Naszego Miasta.

„Wakacje z MDK” to głównie warsztaty, podczas których będziemy kłaść nacisk na rozwijanie relacji rówieśniczych, wspieranie naturalnej ciekawości dzieci oraz rozładowanie energii ruchowymi zabawami.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat placówki pod nr tel.: nr tel. 84 638 44 46.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy harmonogram warsztatów zamieszczamy poniżej.

Wymagana dokumentacja:

Skip to content