Walentynkowy MDK

lut 14, 2023 | Aktualności, Fotogaleria

We wtorek 14 lutego, w piękny walentynkowy wieczór na scenie Młodzieżowego Domu Kultury miał miejsce koncert zatytułowany „Kochać, jak to łatwo powiedzieć…”.  Wszystkich przybyłych gości powitał  wicedyrektor MDKu Pan Paweł Kołodziejczyk. O miłości opowiadaliśmy wierszem, tańcem oraz piosenką w przepięknej scenografii autorstwa Pani Magdaleny Majer, która zadbała również o fotorelację z wydarzenia. Recytatorów przygotowała Pani Malwina Wróblewska. Na scenie wystąpili tancerze Zespołu „Kornelki”  przygotowani przez Panią Alę Bochniak oraz grupa taneczna FUNtastic przygotowana przez Panią Agatę Zacharow. Usłyszeliśmy zespoły wokalne prowadzone przez Pana Pawła Kołodziejczyka oraz zespół i solistów pracujących pod kierunkiem Pani Katarzyny Bedy, która również zaprezentowała się wokalnie na scenie. O słodki poczęstunek dla dzieci zadbała Rada Rodziców – za co serdecznie dziękujemy.

Na zakończenie koncertu dwa piękne utwory wykonała Pani Julia Majer – dawna wychowanka Pana Pawła Kołodziejczyka, która dziś już  sama najmłodszych uczy śpiewu . Pani Julii dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Wszyscy pięknie się bawili, oklaskom i brawom końca nie było…. Kto zaś z nami tej pięknej godziny nie mógł spędzić, może jedynie żałować, bo było lirycznie, tanecznie i wokalnie 🙂   

Skip to content