Kolorowe Ferie w MDK

sty 5, 2023 | Aktualności

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych tj. od 16 stycznia do 29 stycznia 2023 roku.

Oferta pod nazwą „Kolorowe Ferie w MDK” skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat.

Uczestnicy będą mieli możliwość rozwijania swoich pasji artystycznych z dziedziny fotografii, plastyki, tańca, muzyki, kształtowania różnorodnych zainteresowań, rywalizowania podczas gier zespołowych i indywidualnych oraz integrowania się w grupach.

W ramach urozmaicenia zajęć proponujemy również wyjścia do zamojskich muzeów i innych miejsc związanych z kulturą i sztuką.

Zajęcia feryjne odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 13:45.

Warunkiem udziału jest dostarczenie karty kwalifikacyjnej/zgody rodzica na udział dziecka w zajęciach okresowych (druk dostępny będzie w sekretariacie MDK Zamość lub na naszej stronie internetowej) .

Zapisy przyjmowane będą w sekretariacie placówki od 9 do 13 stycznia 2023 roku. Szczegółowe informacje dotyczące ferii zimowych dostępne są na stronie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu: www.mdk.zamosc.pl lub pod nr tel. 84 638 44 46.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Skip to content