Ferie – Kreatywnie

lut 1, 2022 | Aktualności

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych tj. od 14 lutego do 25 lutego 2022 roku. Oferta pod nazwą „Ferie – Kreatywnie” zapewni wszystkim zainteresowanym bezpieczny i ciekawy  wypoczynek.

Uczestnicy będą mieli możliwość poznania oferty artystycznych działań, które na co dzień realizowane są w MDK Zamość. W naszej ofercie znajdziecie Państwo miedzy innymi zajęcia taneczne, plastyczne, wokalne, teatralne, szachowe, rytmiczne, dziennikarskie oraz fotograficzne.

W ramach urozmaicenia zajęć proponujemy również wyjścia do zamojskich muzeów i innych miejsc związanych z kulturą i sztuką.

Zajęcia feryjne odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 14:35 zgodnie z poniższym harmonogramem:

Warunkiem udziału jest dostarczenie karty kwalifikacyjnej/zgody rodzica na udział dziecka w zajęciach okresowych (druk dostępny będzie w sekretariacie MDK Zamość lub na naszej stronie internetowej) oraz zapoznanie się z „Procedurami bezpieczeństwa  i zasadami organizacji zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu obowiązującymi od 1 września 2021 roku”.

Zapisy przyjmowane będą w sekretariacie placówki od 1 do 9 lutego 2022 roku. Szczegółowe informacje dotyczące ferii zimowych dostępne są na stronie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu: www.mdk.zamosc.pl lub pod nr tel. 84 638 44 46.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Skip to content