Dołącz do wesołej ekipy wolontariuszy Zamościa

lis 17, 2021 | Aktualności, WOŚP

Przypominamy, że 30 listopada mija termin rejestrowania wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nadchodzący 30 Finał to jubileusz istnienia corocznej zbiórki i święto wspólnego działania ponad podziałami. Wolontariusze z całej Polski łączą się, aby zbierać do puszek na jeden cel – tym razem dla oddziałów ośrodków okulistyki dziecięcej. Chcesz zostać wolontariuszem/wolontariuszką? Zgłoś się do Sztabu.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu (ul. Kamienna 20 – sekretariat). Wolontariuszy rejestrujemy do 30 listopada bieżącego roku w godzinach 8.00 – 16.00 z wypełnioną ankietą i zdjęciem do identyfikatora w formie elektronicznej (płyta CD lub przesłane na adres poczty elektronicznej: infomdkzamosc@gmail.com), w rozmiarze co najmniej 800×600 pikseli, format JPG. Na zdjęciu musi być widoczna cała twarz, nie może być ona zasłonięta przez włosy, okulary przeciwsłoneczne i elementy otoczenia. 

Chętnie odpowiemy na pytania lub wątpliwości pod numerem tel. 84 638 44 46 (w godz. 8.00 – 16.00) lub drogą mailową: infomdkzamosc@gmail.com

Podczas wizyty w Sztabie prosimy pamiętać o bezwzględnym przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych!

Serdecznie zapraszamy!

ANKIETA WOLONTARIUSZAPobierz

Skip to content