Zapraszamy na „Kreatywne wakacje” do MDK

cze 14, 2021 | Aktualności

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu będzie organizował zajęcia dla dzieci i młodzieży w okresie ferii letnich tj. od 28 czerwca do 31 sierpnia 2021 roku.

Oferta pod nazwą „Kreatywne wakacje” zapewni młodszym i starszym bezpieczny i ciekawy wypoczynek.

Uczestnicy będą mieli możliwość poznania oferty artystycznych działań, które na co dzień realizowane są w MDK Zamość. W naszej wakacyjnej ofercie znajdą się miedzy innymi zajęcia taneczne, plastyczne, wokalne, teatralne, szachowe, rytmiczne oraz fotograficzne.

W ramach urozmaicenia zajęć proponujemy również spotkanie z Roztoczańską Grupą Ratowników Drogowych oraz warsztaty kreatywne pod nazwą „Być jak Morando” i „Akademia kreatywności”. Dodatkowo wraz z Osiedlowym Domem Kultury „Okrąglak” w Zamościu organizować będziemy projekt „Aktywni z ZTN Raptis”.

            Zajęcia w MDK Zamość odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 14:35.

Warunkiem udziału jest dostarczenie podpisanej karty kwalifikacyjnej/zgody rodzica na udział dziecka w zajęciach okresowych (druk dostępny w sekretariacie MDK Zamość lub na naszej stronie internetowej).

Zapisy przyjmujemy w sekretariacie placówki do 25 czerwca 2021 roku. Szczegółowe informacje dotyczące ferii letnich znajdują się na stronie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu: www.mdk.zamosc.pl lub pod
nr tel. 84 638 44 46.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content