Jury wyłoniło zwycięzców Turnieju „Solo Dance Fascination – SDF”

marzec 26, 2021 | Aktualności, Osiągnięcia

Komunikat z posiedzenia komisji  Wojewódzkiego Turnieju Tanecznego „Solo Dance Fascination – SDF” Zamość 2021 – edycja online

Na Wojewódzki Turniej Taneczny „Solo Dance Fascination – SDF” Zamość 2021 – edycja online, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, wpłynęło 51 prezentacji z 8 placówek z województwa lubelskiego.

Dnia 22 marca 2021 r., komisja w składzie:

Pani Janina Wodecka –  choreograf, założycielka i kierownik artystyczny Zespołu Tańca Nowoczesnego „Etezja” w Lublinie – przewodnicząca jury;

Pani Magdalena Stopa – Lichograj – nauczycielka,wokalistka, kompozytorka, aranżerka – członek jury;

Pan Wiktor Nurzyński – wieloletni tancerz tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego  – członek jury;

postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

Kategoria I: hip – hop, disco dance (kategoria wiekowa od 7 – 9 lat)

Nagrody:

I nagroda: Julia Litwin, Zespół Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krupem, n-l Renata Frańczuk;

II nagroda: Dawid Gąska, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

III nagroda: Gabriela Kulpa, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Ala Bochniak;

Wyróżnienia:

Wiktoria Nizioł, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

Lena Szmidt, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

Kategoria I: hip – hop, disco dance (kategoria wiekowa od 10 – 13 lat)

Nagrody:

I nagroda: Emilia Rząd, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

II nagroda: Mikołaj Miechowiecki, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

III nagroda: Agata Łapa, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

Kategoria I: hip – hop, disco dance (kategoria wiekowa od 14 – 16 lat)

Nagrody:

I nagroda: Karolina Zygarlicka, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

II nagroda: Martyna Zawiślak, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

III nagroda: Hanna Brodziak, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Urszula Demucha;

Kategoria I: hip – hop, disco dance (kategoria wiekowa od 17 – 19 lat)

Nagrody:

I nagroda: Kinga Staszczuk, III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu, zgłoszenie indywidualne;

II nagroda: Piotr Bednarz, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Urszula Demucha;

III nagroda: Klaudia Dargiel, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Urszula Demucha;

Kategoria II:  jazz, show dance, inscenizacja taneczna (kategoria wiekowa od 7 – 9 lat)

Nagrody:

I nagroda: Pola Niedźwiedzka, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Edyta Buczek;

II nagroda: Marika Piwowar, Estrada Dziecięca Chełm, n-l Joanna Chudoba;

III nagroda: Kinga Szponar, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Edyta Buczek;

Kategoria II:  jazz, show dance, inscenizacja taneczna (kategoria wiekowa od 10 – 13 lat)

Nagrody:

I nagroda: Weronika Boś, Estrada Dziecięca Chełm, n-l Joanna Chudoba;

II nagroda: Amelia Bednarz, Estrada Dziecięca Chełm, n-l Joanna Chudoba;

III nagroda: Wiktoria Sobień, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Edyta Buczek;

Kategoria II:  jazz, show dance, inscenizacja taneczna (kategoria wiekowa od 14 – 16 lat)

Nagrody:

I nagroda: Joanna Brożek, Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie, n-l Ewa Krupa;

II nagroda: Martyna Liśkiewicz, Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, n-l Marzena Darmochwał;

III nagroda: Amelia Senczyna, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Edyta Buczek;

Kategoria II:  jazz, show dance, inscenizacja taneczna (kategoria wiekowa od 17 – 19 lat)

Nagrody:

I nagroda: Katarzyna Szado, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Edyta Buczek;

II nagroda: Patrycja Poźniak, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Edyta Buczek;

III nagroda: Paulina Barabas, Estrada Dziecięca Chełm, n-l Joanna Chudoba;

Nagroda specjalna Jury w I kategorii tanecznej  – Martyna Zawiślak, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

Nagroda specjalna Jury w II kategorii tanecznej – Olivia Dudzic, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Edyta Buczek;

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie prezentacji, tancerzom zaś gratulujemy sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach naszego turnieju być może już na żywo.

Laureatów konkursu po odbiór pucharów i medali zapraszamy od dnia 12 kwietnia 2021 roku.

Pomysłodawcą i koordynatorem turnieju była Pani Anna Antoszczak.

Skip to content