Laureatów konkursu „Dobra kultury UNESCO” zapraszamy po odbiór nagród.

gru 14, 2020 | Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dobra kultury UNESCO- Architektura w Polsce” został już podsumowany. Niestety obecna sytuacja uniemożliwiła nam organizację uroczystego otwarcia wystawy oraz wręczenia nagród i wyróżnień laureatom.

Wszystkie osoby, które mogą osobiście odebrać przyznane nagrody i wyróżnienia, serdecznie zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury na ul. Kamienną 20 w Zamościu. Pozostali laureaci będą mogli (na koszt odbiorcy) otrzymać swoje nagrody za pośrednictwem poczty, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu wysyłki.

Fundatorami nagród byli: Wydział Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość, Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie oraz PGE Dystrybucja S.A Oddział Zamość.