Czekamy na wolontariuszy 29 Finału WOŚP

lis 5, 2020 | Aktualności, WOŚP

Miło nam poinformować, iż Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu kolejny raz otrzymał zgodę na utworzenie sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szefową Sztabu Nr 5535 została Pani Magdalena Cieplechowicz – Buczak.

Środki zebrane podczas 29 Finału WOŚP (10 stycznia 2021 r.) przeznaczone zostaną na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak co roku zapraszamy do wspólnego kwestowania.

„Gramy z głową”, prosimy, aby podczas tego wyjątkowego finału wolontariuszami były osoby pełnoletnie.

Rejestracja wolontariuszy trwa od 7 do 27 listopada 2020 roku. Prosimy jednak nie czekać do ostatniej chwili. Przysłanie zgłoszenia po wskazanym terminie nie gwarantuje rejestracji wolontariusza.

Rejestrujemy bezpośrednio w Sztabie. Zapraszamy więc do Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu (ul. Kamienna 20 – sekretariat) w dniach 7 listopada – 27 listopada bieżącego roku w godzinach 8.00-16.00 z wypełnioną ankietą i zdjęciem do identyfikatora w formie elektronicznej (płyta CD lub przesłane na adres poczty elektronicznej placówki), w rozmiarze co najmniej 800×600 pikseli, format JPG.

Na zdjęciu musi być widoczna cała głowa, twarz nie może być zasłonięta przez włosy, okulary przeciwsłoneczne i elementy otoczenia. 

Podczas wizyty w Sztabie prosimy pamiętać o bezwzględnym przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych!

Chętnie odpowiemy na pytania lub wątpliwości pod numerem tel. 84 638 44 46
(w godz. 8.00 – 16.00) lub drogą mailową: infomdkzamosc@gmail.com

Serdecznie zapraszamy. Poniżej zamieszczamy kwestionariusz ankiety wolontariusza.

Skip to content