Komunikat z posiedzenia komisji Wojewódzkiego Turnieju Tanecznego „Solo Dance Fascination” – Zamość 2022 – edycja online

kw. 12, 2022 | Aktualności

Na Wojewódzki Turniej Taneczny „Solo Dance Fascination” – Zamość 2022 – edycja online, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, wpłynęło 56 prezentacji z 7 placówek z województwa lubelskiego.

Dnia 8 kwietnia 2022 r., komisja w składzie:

Pani Małgorzata Prus – nauczyciel tańca ludowego i współczesnego, organizator Przeglądu Tanecznego „Marce Dance” w Krasnymstawie  – przewodnicząca jury;

Pani Janina Wodecka – choreograf, założycielka i kierownik artystyczny Zespołu Tańca Nowoczesnego „Etezja” w Lublinie – członek jury;

Pani Sabina Englot – nauczyciel tańca jazzowego, założycielka Zespołu Tańca Jazzowego „Balllo” – członek jury;

postanowiła przyznać nagrodę główną i miejsca w następujących kategoriach:

Kategoria I: hip – hop, disco dance (kategoria wiekowa od 7 – 9 lat)

I miejsce: Maja Rzemieniak, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

II miejsce: Natalia Kraska, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Ala Bochniak;

III miejsce: Aleksandra Rzemieniak, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

Kategoria I: hip – hop, disco dance (kategoria wiekowa od 10 – 13 lat)

I miejsce: Natalia Gromek, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

II miejsce: Sandra Kamińska, Tomaszowski Dom Kultury w Tomaszowie Lubelskim, n-l Norbert Kowalczuk;

III miejsce: Emilia Wasyluk, Szkoła Tańca M. i J. Myka w Zamościu, n-l Norbert Kowalczuk;

Kategoria I: hip – hop, disco dance (kategoria wiekowa od 14 – 16 lat)

I miejsce: Natalia Pieczykolan, Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu, n-l Mariusz Barda;

II miejsce: Karolina Zygarlicka, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Anna Antoszczak;

III miejsce: Zuzanna Szeremeta, Szkoła Tańca M. i J. Myka w Zamościu, n-l Norbert Kowalczuk;

Kategoria I: hip – hop, disco dance (kategoria wiekowa od 17 lat i powyżej)

I miejsce: Natalia Pilipiec, Tomaszowski Dom Kultury w Tomaszowie Lubelskim, n-l Norbert Kowalczuk;

II miejsce: Klaudia Zubała, Szkoła Tańca M. i J. Myka w Zamościu, n-l Norbert Kowalczuk;

III miejsce: Julita Mańkowska, Szkoła Tańca M. i J. Myka w Zamościu, n-l Norbert Kowalczuk;

Kategoria II:  jazz, show dance, inscenizacja taneczna (kategoria wiekowa od 7 – 9 lat)

I miejsce: Izabela Chaber, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Ala Bochniak;

II miejsce: Martyna Begier, Szkoła Podstawowa Nr 45 w Lublinie, n-l Agnieszka Lewandowska;

III miejsce: Natalia Knap, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Ala Bochniak;

Kategoria II:  jazz, show dance, inscenizacja taneczna (kategoria wiekowa od 10 – 13 lat)

I miejsce: Lena Puławska, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Lublinie, n-l Marta Zgiet;

II miejsce: Zofia Wiśniewska, Miejski Dom Kultury w Dęblinie, n-l Małgorzata Knieć- Sprawka;

III miejsce: Zofia Krawczyk, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Lublinie, n-l Marta Zgiet;

Kategoria II:  jazz, show dance, inscenizacja taneczna (kategoria wiekowa od 14 – 16 lat)

I miejsce: Natalia Sitnik, Miejski Dom Kultury w Dęblinie, n-l Małgorzata Knieć- Sprawka;

Kategoria II:  jazz, show dance, inscenizacja taneczna (kategoria wiekowa od 17 lat i powyżej)

I miejsce: Oliwia Miturska, Miejski Dom Kultury w Dęblinie, n-l Małgorzata Knieć- Sprawka;

Nagroda główna – Mercedes Szulen, Miejski Dom Kultury w Dęblinie, n-l Małgorzata Knieć- Sprawka;

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie prezentacji, tancerzom zaś gratulujemy sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Turnieju.

Informacja o sposobie wręczenia nagród zostanie opublikowana na stronie internetowej MDK oraz stronie Facebook placówki.

Skip to content