Komunikat z posiedzenia komisji Wojewódzkiego Ekologicznego Konkursu Plastycznego „O czym szumią drzewa”

Cze 15, 2021 | Aktualności

Na Wojewódzki Ekologiczny Konkurs Plastyczny „O czym szumią drzewa”, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, wpłynęło 299 prac z 24 placówek z całego województwa.

Dnia 11 czerwca 2021 r., komisja w składzie:

Pan Jerzy Tyburski – artysta malarz, dyrektor Biura Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej – przewodniczący jury,

Pani Katarzyna Fornal – Urbańczyk – inspektor ds. architektury i zieleni miejskiej Urzędu Miasta Zamość – członek jury;

Pani Małgorzata Kulczyńska – właściciel Galerii Staszica 13 w Zamościu, prezes Fundacji „Sztukateria Idealna” w Zamościu – członek jury,

postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

Kategoria I – uczniowie szkół podstawowych kl. I – III

Nagrody:

I nagroda: Hanna Lupa, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr  3 w Zamościu, n-l Lidia Palikot;
II nagroda: Lena Malec, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim, n-l Marta Siry;
III nagroda: Karolina Garbacz, lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Beata Zdybel;

Wyróżnienie:
Szczepan Herms, Szkoła Podstawowa w Cześnikach, n-l Samanta Kowalczuk – Sieradzka;

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych – klasy IV – VIII

Nagrody:

I nagroda: Martyna Kolenda, lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie, n-l Aneta Franke;
II nagroda: Karolina Godula, lat 14, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Magdalena Majer;
III nagroda: Sara Kijko, lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu, n-l Agnieszka Frykowska;

Wyróżnienie:
Natalia Maksymiuk, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 3  w Hrubieszowie, n-l Aneta Franke;

Kategoria III – wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych, a także innych środków zajmujących się edukacją
i wychowaniem dzieci z niepełnosprawnościami;

Nagrody:

I nagroda: Bartosz Stadnik, lat 17, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak;
II nagroda: Julia Kuraś, lat 14, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
III nagroda: Paulina Pawelec, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Majer;

Wyróżnienia:
Jagoda Góra, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Renata Socha;
Lena Pieczykolan, lat 5, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Wioletta Brzozowska;

Nagroda specjalna Pana Jerzego Tyburskiego – dyrektora Biura Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej

Iga Ćwikła, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Renata Socha;

Nagroda specjalna Pana Jarosława Miechowieckiego – Dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Zamościu 

Jakub Szaruga, lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Magdalena Majer;

Nagroda specjalna Fundacji „Sztukateria Idealna” w Zamościu

Milena Rybkowska, lat 9,Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Elżbieta Ciszewska;

Kwalifikacja do wystawy:

Mateusz Kuczyński, lat 8,  Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym, n-l Jolanta Kawęcka;
Julia Wasiluk, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim, n-l Marta Siry;
Julia Kowalska, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Elżbieta Karol;
Filip Lewandowski, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Ewa Martyniuk;
Michał Gach, lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu, n-l Diana Maciąg;
Jakub Buczek, lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lublinie, n-l Małgorzata Kruk;
Julia Gajewska, lat 14, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Magdalena Majer;
Krystian Ćwiek, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Magdalena Majer;
Hanna Mach, lat 12, Szkoła Podstawowa w Żdanowie,;
Kinga Beńko, lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, n-l Magdalena Majer;
Gabriela Wojciechowska, lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak;
Wiktoria Kurzyńska, lat 15, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
Hanna Mura, lat 7, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Renata Socha;
Julia Gajewska, lat 14, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak;
Emilia Buczak, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak;
Emilia Brykner, lat 18, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak;
Zofia Osuch, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Renata Socha
Amelia Buczak, lat 13, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak;
Klaudia Czerniak, lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
Amelia Szymańska, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Majer;

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, nauczycielom i rodzicom za przesłanie prac. Laureatom gratulujemy nagród
i wyróżnień. O sposobie odbioru nagród i wyróżnień poinformujemy Państwa w terminie późniejszym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!

Skip to content