XI Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „KOZIOŁEK” 2021- wyniki

Maj 31, 2021 | Aktualności

Na XI Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „KOZIOŁEK” 2021 pod Honorowym Patronatem Pani Teresy Misiuk – Lubelskiego Kuratora Oświaty wpłynęło 198 prezentacji wokalnych z całego województwa. W dniu 27 maja 2021 r. komisja konkursowa w składzie – Przewodnicząca Pani Magdalena Stopa, członek Pani Anna Chaber i członek Pani Magdalena Sałamacha  – Kostrubała po obejrzeniu i wysłuchaniu występów wszystkich solistów postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia

Kategoria I – Przedszkola

Złoty Koziołek – Antonina Burcon – Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, opiekun – Pan Paweł Kołodziejczyk

Złoty Koziołek – Szymon Mazurek – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Puławach, opiekun – Pani Renata Szelewicka – Karolik

Srebrny Koziołek – Chwiejczak Oliwia – Zamość, opiekun: Pani Elżbieta Chwiejczak

Brązowy Koziołek – Oliwia Hałasa – Ciotusza Nowa, opiekun: Pani Sylwia Hałasa

Brązowy Koziołek – Rozalia Tabała – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Majdanie Sopockim Pierwszym, opiekun – Pani Jolanta Tabała

Wyróżnienie – Iga Fedczyszyn – Przedszkole Miejskie Nr 14 w Zamościu, opiekunowie – Pani Dorota Siek i Pani Monika Furmańczuk – Gil

Wyróżnienie – Mikołaj Kędziora – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Puławach, opiekun – Pani Renata Szelewicka – Karolik

Wyróżnienie – Aleksander Krech – Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim, opiekun: Pani Renata Detko

Wyróżnienie – Oliwia Łubiarz – Przedszkole Integracyjne „Bambini” w Biłgoraju, opiekun: Pani Anna Kaczor

Wyróżnienie – Zuzann Stadnicka – Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim, opiekun: Pani Jagoda Smyjewska

Kategoria II – uczniowie szkoły podstawowej –  kl. I – III

Złoty Koziołek – Hanna Wyrzykowska – Szkoła Podstawowa im. Kajetana Sawczuka w Komarnie, opiekun: Pani Justyna Wyrzykowska

Srebrny Koziołek – Lena Jakubus – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, opiekun: Pani Małgorzata Giska

Srebrny Koziołek – Julia Krupa – Tomaszowski Dom Kultury, opiekun: Małgorzata Giska

Brązowy Koziołek – Jan Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu, opiekun: Pani Joanna Libiszewska

Wyróżnienie – Helena Piróg – Centrum Muzyczne „Tryton” w Tomaszowie Lubelskim, opiekun: Pani Dominika Sawiak

Wyróżnienie – Natalia Rachańska – Centrum Muzyczne „Tryton” w Tomaszowie Lubelskim, opiekun: Pani Dominika Sawiak

Wyróżnienie – Nela Rapa – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej, opiekun: Pani Alicja Chołyst

Wyróżnienie – Magdalena Rębisz – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łuszczaczu, opiekun: Pani Sylwia Rębisz

Kategoria III – uczniowie szkoły podstawowej –  kl. IV – VIII

Złoty Koziołek – Anna Błaszczak – Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, opiekun: Pani Anna Klus

Złoty Koziołek – Emilia Szcześniak – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie, opiekunowie: Pan Przemysław Oskroba i Pani Anna Stokalska

Srebrny Koziołek – Aleksandra Bartoszczyk – Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, opiekun: Pani Renata Banach

Srebrny Koziołek – Aleksandra Juchniewicz – Szkoła Podstawowa Nr 68 w Lublinie, opiekun: Pani Justyna Juchniewicz

Brązowy Koziołek – Karina Kowalska – Studio Wokalne Disound w Lublinie, opiekun: Pani Diana Świder – Siedielska

Brązowy Koziołek – Hanna Roczkowska – Szkoła Muzyczna Yamaha, opiekun: Pan Roman Śliwiński

Wyróżnienie – Maja Dziewa – Mobilna Szkoła Muzyczna w Janowie Lubelskim, opiekun: Pani Diana Krzemińska

Wyróżnienie – Zuzanna Haniewska – Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, opiekun – Pan Paweł Kołodziejczyk

Wyróżnienie – Monika Majcherska – Szkoła Podstawowa Nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie, opiekun: Pan Paweł Suryś

Wyróżnienie – Aleksandra Mazur – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, opiekun: Pani Małgorzata Giska

Kategoria IV – uczniowie szkół ponadpodstawowych

Złoty Koziołek – Katarzyna Gromek – Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, opiekun – Pan Paweł Kołodziejczyk

Srebrny Koziołek – Kamila Niećko – Stowarzyszenie Dwójka z Puław, opiekun: Pani Renata Szelenicka – Karolik

Wyróżnienie – Martyna Gil – Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, opiekun: Pani Renata Banach

Wyróżnienie – Oliwia Krawczyk – Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, opiekun: Pani Renata Banach

Wyróżnienie – Milena Suchora – Mobilna Szkoła Muzyczna w Janowie Lubelskim, opiekun: Pani Diana Krzemińska

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w festiwalu. Nagrodzonym gratulujemy. O sposobie odbioru nagród i dyplomów poinformujemy Państwa w terminie późniejszym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji festiwalu.

Skip to content