Komunikat z posiedzenia komisji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Ja i moja aktywność fizyczna”- Zamość 2021

Mar 8, 2021 | Aktualności

Na Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Ja i moja aktywność fizyczna – Zamość 2021, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, wpłynęło 674 prac z 82 placówek z całego województwa.

Honorowy Patronat nad tym przedsięwzięciem objął Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Wsparcia udzielił nam Mrs. Sporty – Klub Sportowy Fitness dla Kobiet w Zamościu.

Dnia 4 marca 2021 r., komisja w składzie:

Pani Marta Węgrzyn – Bąk – Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu – przewodnicząca jury;

Pani Dorota Smoląg – przedstawiciel Mrs. Sporty – Klubu Sportowego Fitness dla Kobiet – członek jury;

Pan Tomasz Bełech – artysta rzeźbiarz, nauczyciel Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu – członek jury;

postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

Kategoria I – wychowankowie przedszkoli

Nagrody:

I nagroda: Lena Kazimierczak, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu,
n-l Aneta Sznajdrowicz;

II nagroda: Lilianna Twarowska, lat 5, Samorządowe Przedszkole w Skierbieszowie,
n-l Barbara Wieczerzak;

III nagroda: Karolina Zając, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu, n-l Marzena Jaworska, Anna Szczepańska;

Wyróżnienia:

Kacper Palonka, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu, n-l Joanna Hutnik, Katarzyna Szadkowska;

Aleksandra Sabatowska, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 12 w Zamościu, n-l Katarzyna Łagoźny;

Franciszek Węgorowski, lat 4, Przedszkole w Wierzbie, n-l Justyna Zielińska;

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych – klasy 1-3

Nagrody:

I nagroda: Julia Wiśniewska, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 24 w Lublinie, n-l Maria Żmudzka;

II nagroda: Paulina Jaworska, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, n-l Bożena Kukiełka;

III nagroda: Julia Świstek, lat 8, Szkoła Podstawowa w Księżpolu, n-l Maria Łuszczak;

Wyróżnienia:

Ksawery Białek, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 3  w Tomaszowie Lubelskim, n-l Marta Siry;

Milena Janeczko, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Anna Sławińska;

Aleksandra Sędłak, lat 8, Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu, n-l Joanna Misztal;

Martyna Jakubczak, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 24 w Lublinie, n-l Maria Żmudzka;

Kategoria III – uczniowie szkół podstawowych – klasy 4-6

Nagrody:

I nagroda: Jagoda Mroczek, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu, n-l Agnieszka Frykowska;

II nagroda: Kamila Szkiryniec, lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu, n-l Diana Maciąg;

III nagroda: Hanna Struk, lat 12, Szkoła Podstawowa w Wierzbie, n-l Anna Chabros;

Wyróżnienia:

Wiktoria Kowalska, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 3  w Zamościu, n-l Magdalena Majer;

Lena Kobak, lat 11, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Urszula Olczyńska;

Oliwia Marel lat 11, Szkoła Podstawowa w Zawalowie, n-l Dorota Stoń;

Kategoria IV– wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego, Specjalnych Ośrodków Szkolno -Wychowawczych, a także innych ośrodków zajmujących się edukacją
i wychowaniem dzieci z niepełnosprawnościami do 12 roku życia

Nagrody:

I nagroda: Szymon Pogorzelec, lat 5, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;

II nagroda: Marcelina Winiarska, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu,
n-l Magdalena Majer;

III nagroda: Hania Kudła, lat 10, Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” w Zamościu, n-l Maria Śliczniak;

Wyróżnienia:

Oriana Makowska, lat 6, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;

Karol Górski, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Majer;

Kamila Czop, lat 6, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;

Adrianna Dudzińska, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Majer;

Kwalifikacja do wystawy:

Zuzanna Kulasza, lat 12,  Szkoła Podstawowa w Wierzbie, n-l Anna Chabros;

Natalia Proć, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Joanna Adamowicz;

Szymon Łagowski, lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, n-l Anna Woś;

Aleksandra Kulas, lat 11, Szkoła Podstawowa w Łosińcu, n-l Marta Świderek;

Kamil Szat, Szkoła Podstawowa w Tworyczowie, n-l Maria Godzisz;

Natalia Kwik, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju, n-l Urszula Olczyńska;

Lena Szmidt, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak;

Martyna Mydlak, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Anna Sławińska;

Anna Kostecka, lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;

Wiktoria Wójtowicz, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, n-l Marzena Mazur;

Błażej Zygmunt, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Joanna Solska;

Marika Oliwiak, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu, n-l Monika Siudak, Barbara Gorzkowska;

Aleksandra Kobel, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n-l Irena Kraczek;

Zuzanna Plewa, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, n-l Bożena Kukiełka;

Dawid Nowosad, lat 8, Publiczna Szkoła Podstawowa  w Gozdowie, n-l Zofia Wąsowicz;

Lilianna Obszyńska, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;

Adam Kliszcz, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu, n-l Iwona Zawiślak;

Kornel Wiśniewski, lat 7, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Wioletta Brzozowska;

Joanna Kaznowska, lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu, n-l Katarzyna Borek;

Adrianna Manailo, lat 9, Szkoła podstawowa Nr 24 w Lublinie, n-l Maria Żmudzka;

Nagroda specjalna Pani Małgorzaty Popławskiej – Dyrektora Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Gabriela Kulas, lat 11,Szkoła Podstawowa w Łosińcu, n-l Marta Świderek;

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną nie jest możliwa organizacja uroczystego otwarcia wystawy oraz wręczenia nagród i wyróżnień laureatom. Wszystkie osoby, które mogą osobiście odebrać przyznane nagrody i wyróżnienia, serdecznie zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury na ul. Kamienną 20 w Zamościu od 15 marca 2021 roku. Pozostali laureaci będą mogli (na koszt odbiorcy) otrzymać swoje nagrody za pośrednictwem poczty, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu wysyłki.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, nauczycielom i rodzicom za przesłanie prac. Laureatom gratulujemy nagród i wyróżnień.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!

Skip to content